Jäta menüü vahele

Kaitsejõudude hokiklubi alustab hooaega sõprusmängudega Rootsis

„Aasta alguses Tallinnas mänginud Rootsi meeskond näitas väga head taset, ning usun, et saame Rootsist hooaja alguseks väga vajalikud tugevad treeningmängud,“ ütles kaitsejõudude hokiklubi treener ja Eesti jäähokiliidu tegevjuht Rainer Komi.

Tänavu veebruaris külastas Rootsi kaitseväe meeskond Eesti kaitseväe kutsel Tallinnas toimunud Balti sõjaväespordi talimängude jäähokiturniiri ning tuli turniiril auhinnalisele kolmandale kohale Läti ja Eesti järel ning Leedu ja Kanada ees.

Lisaks seob Eestit ja Rootsit kaitsejõudude hokiklubi meeskonna kapten, kelleks on üle kolme aasta kaitsejõudude hokiklubis mänginud Rootsi kaitseatašee Eestis kolonelleitnant Mathias Järvare.

2014. aastal asutatud kaitsejõudude hokiklubi on kaitseväelasi ja kaitseliitlasi ühendav jäähokivõistkond, kus mängivad ajateenijad, tegevteenistujad ja kaitseliitlased reamehest kindralini. Alates 2015-2016 aasta hooajast osaleb klubi Harrastajate hokiliiga mängudel. Kaitsejõudude hokiklubi tegevust toetavad kaitsevägi, Kaitseliit ning OÜ Bristol Trust. Rohkem infot kaitsejõudude hokiklubist leiab siit Facebooki lehelt: www.facebook.com/kaitsejoududehokiklubi.

Keri üles