Jäta menüü vahele

Kaitseväe hüvede portaal

Teenistus kaitseväes, olgu tegevväelase, ametniku, ajateenija või reservväelasena, on vastutusrikas ja väljakutseid pakkuv. Siinne hüvede portaal koondab endas Eesti Kaitseväe poolt pakutavaid soodustusi ja tagatisi, mis toetavad teenistujaid nende igapäevases teenistuses. Lisaks leiab siit olulist infot kaitseväe töökorralduse ning tasustamise kohta.

Erasektori ettevõtted on järjest rohkem väärtustamas kaitseväge ja valmis panustama riigikaitsesse. Selle kinnituseks on nad valmis pakkuma kaitseväeteenistujatele erinevaid soodustusi. Lisaks panustavad mitusada ettevõtet riigikaitsesse sellega, et nad toetavad rahaliselt oma reservväelastest töötajate osalemist õppustel.

Hüvede portaal on pidevalt uuenev keskkond ja tulevikus leiab siit infot erinevate teenistusvormide kohta. Loomisel on tsiviilteenistuja, ajateenija, reservväelase alajaotused. 

Kaitseväe tegevteenistus ehk sõjaväelise auastmega ametikohtadel teenimine on omaette avaliku teenistuse liik, millega kaasnevad tavapärasest erinevad hüved ja soodustused.

Tsiviilteenistujad moodustavad ligikaudu neljandiku kaitseväe rahuaja isikkoosseisust. Neile laienevad tavapärased avaliku teenistuse hüved ja soodustused.

Viimati uuendatud: 6. jaanuar 2022, 13:20

Keri üles