Jäta menüü vahele

Kaitsejõudude hokiklubi lõpetas hooaja kuld- ja hõbemedalitega

Tänavu kahe võistkonnaga esindatud olnud Kaitsejõudude hokiklubi lõpetas Harrastajate hokiliiga võistlushooaja esimese ja teise kohaga. Hooaeg jätkub laupäeval Tartus Lõunakeskuses peetava Veteranihokiga.

Kaitsejõudude hokiklubi esindusvõistkond KJHK I saavutas esimeses tugevusgrupis 2. koha võttes kuuest mängust kolm võitu, ühe viigi ja kaks kaotust ning kogudes hooaja kokkuvõttes seitse punkti. Vastastele visati 20 ja endale lasti visata 14 väravat.

„Oli raske, kuid samas väga huvitav hooaeg. Kõik mängud oli mängitavad, oli võite, oli kaotusi, kuid igas mängus oldi sees ja võideldi iga hinna eest ning eriti hooaja viimases mängus, kus kõik, kes kohale said tulla, andsid endast parima,“ ütles esindusmeeskonna KJHK I kapten kaitseliitlane Oliver Liidemann.

Kaitsejõudude hokiklubi duubelmeeskond KJHK II (DriimTiim) saavutas neljandas tugevusgrupis 1. koha kogudes kaheksast mängust viis võitu, kaks viiki, ühe kaotuse ja 12 punkti. Vastastele visati 18 ja endale lasti visata 10 väravat.

Laupäeval, 23. aprillil kell 13.00-14.45 toimub Tartu Lõunakeskuse liuväljal Veteranipäevale pühendatud hokikohtumine, kus kohtuvad Põhja- ja Lõuna-Eesti kaitseväelased. Mäng on pealtvaatajatele tasuta.

2014. aastal regulaarseid treeninguid alustanud Kaitsejõudude hokiklubi on kaitseväelasi ja kaitseliitlasi ühendav jäähokivõistkond, kus mängivad ajateenijad, tegevteenistujad ja kaitseliitlased reamehest kindralini välja. Meeskonnaliikmete hulgas on ka Eestis teenivaid kaitseväelasi NATO liitlas- ja partnerriikidest. Hokiklubiga on oodatud ühinema kõik varasema mängukogemusega kaitseväe ja kaitseliidu teenistujad.

Kaitsejõudude hokiklubi tegemistel saab silma peal hoida Facebooki lehel

Harrastajate liiga tulemused:
KJHK I – tulemused 
KJHK II – tulemused

Keri üles