Jäta menüü vahele

Kaitseväe ja muusikakooli orkestrandid annavad esimese ühiskontserdi

„Koostöö meie eriala alles õppivate noortega on kasulik mõlemale poolele – meie tutvume võimaliku järelkasvuga ja nemad saavad teada, mida tähendab töötamine sõjaväeorkestris,“ ütles kaitseväe orkestri peadirigent kolonelleitnant Peeter Saan.

Kaitseväe ja Georg Otsa muusikakooli orkestrandid astuvad ühiselt publiku ette esimest korda. Tasuta ühiskontserdid toimuvad 15.aprillil kell 19 Estonia kontserdisaalis Tallinnas ja 16.aprillil kell 19 Vanemuise kontserdisaalis Tartus.

Kontserdi kavast leiab tuntud muusikat teiste seas Rein Rannapilt, Tõnis Kõrvitsalt, Ott Kaselt, Eduard Tubinalt, Cyrillius Kreegilt, Leroy Andersonilt, Nick Hillarylt, Klaus Bandletilt, Tomohiro Tatebelt, Bert Appermontilt ja Philip Sparkilt. Orkestri dirigendid on Sirly Illak-Oluvere ja kolonelleitnant Peeter Saan.

Kaitseväe orkester kindlustab muusikaga riiklikud ja sõjaväelised tseremooniad. Kõrvuti marsi- ja kontsertmuusikaga on orkestri repertuaaris ka meeleolumuusika. Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli puhkpilliorkester koondab kõiki kooli puhkpillierialade õpilasi.

Keri üles