Jäta menüü vahele

Kaitseväe meistrivõistlused jalgpallis võitis 1. jalaväebrigaad

„Võistlus toimus sel aastal vastrenoveeritud staadionil. Tingimused on palju paremad kui eelmisel aastal, mille üle on väga hea meel,” ütles võistluse korraldaja Indrek Kaseorg lisades, et võistkondlikud mõõduvõtmised on kaitseväele tähtsad. 

„Kuna tegemist on mänguga, kus mehed üksteist toetavad ja on ühe asja eest väljas, on see kaitseväele laiemalt väga oluline,” lisas Kaseorg.

1. jalaväebrigaadi võistkonna kapteni, kapral Andre Rozenthali sõnul oli seekordne võit eriline kuna viimased viis aastat pole suudetud jalgpallis kaitseväe meistriks tulla.

„Kaks nädalat enne võistlust tegime iga õhtu umbes kaks tundi trenni. Tänu sellele saime kokkumängitavuse ideaalsele tasemele ja siit see võit tuligi,” ütles kapral Andre Rozenthal märkides, et tegelikult olid kõik võistkonnad võrdsed. 

“Kohati oli isegi näha, et jääme vastastele natuke alla, aga õnn naeratas seekord meile,” lisas kapral Rozenthal.

Kõige raskemaks pidas kapral Rozenthal kohtumist Kaitseväe Akadeemiaga kuna mängu alguses saadi neilt värav, mis meeskonna motivatsiooni alla tõmbas.

„Õnneks tegime tagasi ja mäng jõudis ka penaltiteni, kus viimase tõrjusin ja sealt saime edasi finaali,” ütles kapral Rozenthal.

Teise koha saavutas 2. jalaväebrigaad ja kolmandaks tuli kaitseväe akadeemia. Turniiri parimaks mängijaks nimetati kaitseväe akadeemia mängija Mark Liivalaid, parim väravakütt oli Ervin Tamm Viru pataljonist ja parimaks väravavahiks tunnistati sõjaväepolitsei vahipataljoni väravavaht.

Kaitseväe eestvedamisel toimub aastas kümmekond meistrivõistlust, mille korraldamine kaitseväe spordiinstruktorite vahel ära jagatakse. Kaitseväe meistrivõistluseid jalgpallis peeti Tartus juba teist aastat järjest.

Kaitsejõudude meistrivõistlusi jalgpallis on korraldatud alates 1992. aastast. Võistlustulle astusid seekord üheksa võistkonda. 

Fotod: https://pildid.mil.ee/index.php?/category/59573

Keri üles