Jäta menüü vahele

Kaitseväe Tapa ja Jõhvi linnakuid ehivad omanäolised jõuluinstallatsioonid

1. jalaväebrigaadi Tapa ja Jõhvi linnakutes teenivad Eesti, Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa sõdurid lasid brigaadi sisesel konkursil fantaasial lennata ja selle tulemusel ehivad linnakuid 19 omanäolist jõuluinstallatsiooni.

„Juba neljandat aastat järjest suudavad sõdurid meid heas mõttes üllatada. On näha, et 1. jalaväebrigaadis minnakse väljakutsetele vastu sirge seljaga ning meie teenistujate fantaasialend on piiritu,“ ütles 1. jalaväebrigaadi veebel staabiveebel Renzo Rajaste lisades, et sõdurid ehitasid installatsioone väljaõppest vabal ajal ning eriilmeliste jõulupuude meisterdamiseks kasutati käepäraseid vahendeid.

Brigaadi allüksuste esindajatest koosnev komisjon valib järgmise nädala esmaspäeval välja kolm parimat installatsiooni. Samal päeval lõpeb ka avalik konkurss 1. jalaväebrigaadi lehel Facebookis. Kõik huvilised saavad oma hääle anda siin: Jõuluinstallatsioonide konkurss

1. jalaväebrigaadi jõuluinstallatsioonide konkursi idee autor on brigaadi endine kaplan reservkapten Peeter Paenurm. Esimest korda korraldati konkurss 2017. aastal.

Galerii

Keri üles