Jäta menüü vahele

Kuperjanovi jalaväepataljoni ülema triatlon viis osalejad Võrust Haanjasse

Võrumaal võisteldi eile 23. korda ühel kaitseväe vanimal spordivõistlusel – Kuperjanovi jalaväepataljoni ülema triatlonil.

„Hea meel on tõdeda, et Kuperjanovi jalaväepataljoni ülema triatlonivõistlus muutub järjest populaarsemaks ja tore on näha siin spordihuvilisi ka teistest kaitseväe üksustest. Võitja tuli sel korral õhuväest ja tegi ka rajarekordi,“ ütles võistluse korraldaja 2. jalaväebrigaadi spordiinstruktor leitnant Priit Narusk.

Erinevalt tavapärasest triatlonist ei ole ujumine Kuperjanovi jalaväepataljoni ülema triatlonil mitte esimene vaid viimane ala. Võistlus algas 12 kilomeetrise rattasõiduga Võru linna piirilt Haanjasse, sealt jooksid osalejad neli kilomeetrit Vihtla järveni, kus katsumus lõppes 100 meetri ujumisega. Sel aastal osales võistlusel 39 inimest, kelle hulgas oli nii kaitseväelasi, kaitseliitlasi ja lihtsalt spordisõpru. Võistluse võitis Sander Linnus koondajaga 35.07.

Esimest korda võisteldi Kuperjanovi jalaväepataljoni ülema triatlonil aastal 1995. Praeguseks on võistlusest saanud üks pataljoni järjepidevamaid traditsioone.

GALERII

Keri üles