Jäta menüü vahele

Staabi- ja sidekompanii sõdurid annetasid 486 eurot Lastefondile

1.jalaväebrigaadi staabi- ja sidekompanii sõdurid otsustasid terve oma teenistuse vältel kokku kogutud taarast saadud raha annetada sihtasutusele Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond. Annetuse suuruseks oli 486 eurot.

„Ma usun, et nii minu kui minu viiekümne kaasvõitleja jaoks jääb see heategu, millega me oma ajateenistusele sümboolse punkti panime, kauaks meelde,“ ütles reservteenistuse alguseni staabi- ja sidekompanii esindusmehe kohuseid täitnud reamees Joosep Mägi, kes juba veebruarist jätkab riigiteaduste tudeerimist Tartu ülikoolis.

„Me oleme teine lend, kes Lastefondile oma niinimetatud lõpupeoraha annetas, seega tegemist on juba traditsiooniga, mida saavad jätkata nii praegused kui ka tulevased sõdurid,“ leidis Joosep Mägi.

Lastefondi juhatuse liige Siiri Ottender-Paasma ütles, et aina rohkem noori aitavad fondil abivajajaid aidata. „Ehk said mõned meie noortest annetajatest innustust sõdurite heateost, aga see on tõesti imeline, et noored inimesed oskavad mõelda aina rohkem ka nende peale, kes abi vajavad. Suur-suur aitäh.“ 

Staabi- ja sidekompanii on 1. jalaväebrigaadi koosseisu kuuluv taktikaline üksus, mis tagab brigaadi juhtimispunktide katkematu töö ja teenindamise ning brigaadi staabi juhtimistoetuse, füüsilise julgeoleku, esmase tagalatoetuse ja sideühendused teiste staapidega. Staabi- ja sidekompanii on üksikkompanii, selle ülem allub vahetult 1. jalaväebrigaadi ülemale.

Keri üles