Jäta menüü vahele

Tankitõrje seminar kulmineerus laskeharjutusega

Iga-aastane 1. jalaväebrigaadi tankitõrjekompanii seminar, mille eesmärgiks on täiustada tankitõrje alast väljaõpet, kulmineerus erialarelvade laskeharjutusega.

„Tankitõrjekompaniis on viimastel aastatel traditsiooniks kujunenud enne allüksuse kursuse algust koos endiste ja praeguste tegevväelastega jagada kogemusi ja anda suuniseid algavaks kursuseks. Seejuures oluline on saada sisendeid tankitõrjekompanii standardprotseduuride uuendamiseks. Tähtsal kohal on samuti arendada meeskonnavaimu ning anda meie uutele relvavendadele laskekogemus üksuses kasutusel olevatest tankitõrje raketisüsteemidest,“ ütles tankitõrjekompanii ülem kapten Ragnar Rannamets. „Möödunud Kevadtormil hinnati tankitõrjekompanii lahinguvõimeliseks üksuseks. Kuid alati saab asju paremuse suunas arendada ning äsja lõppenud seminaril tuvastasime nii mõndagi, millega arvestamine lisaks üksusele efektiivsust,“ lisas kapten Rannamets.

Tankitõrjekompanii toetab lahingutes 1. jalaväebrigaadi allüksuseid ja tõrjub iseseisvalt vastase soomustehnikat. Tankitõrjekompanii on üksikkompanii ja selle ülem allub vahetult 1. jalaväebrigaadi ülemale.

GALERII

Keri üles