Jäta menüü vahele

Tartus Aura Keskuses selgusid kaitseväe meistrid ujumises

Eile toimus Tartus Aura Keskuses kaitseväe meistrivõistlused ujumises, kus võeti mõõtu nii 100 meetri kui ka teateujumises.

„Tänavu sujus võistluste korraldus suurepäraselt ning võrreldes eelmiste aastatega oli sportliktase äärmiselt kõrge,“ ütles katseväe akadeemia spordiinstruktor Indrek Kaseorg.

Meeste H21 vanuseklassi 100 meetri ujumise arvestuses tuli võitjaks vanemmadrus Janter Suun mereväest, teiseks jäi Demid Solodov ning kolmandaks Aleksander Roosimaa 1. jalaväebrigaadist.

Meeste H35 vanuseklassis tuli võitjaks veebel Boriss Hozailov mereväest, teiseks vanemveebel Konstantin Mihhaltšuk 1. jalaväebrigaadist ning kolmandaks vanemveebel Risto Randma küberväejuhatusest.

Meeste H45 vanuseklassi võitjaks tuli Margus Andresson Tallinna malevast, teiseks kolonelleitnant Mark Trubok õhuväest ning kolmandaks vanemveebel Andrei Semenkov 1. jalaväebrigaadist.

Naiste 1992. aasta ja nooremad vanuseklassi 100 meetri ujumise arvestuses tuli esikohale Janely Havi 1. jalaväebrigaadist, teiseks Kätlin Laurson küberväejuhatusest ning kolmandaks Maria Zorina vahipataljonist.

Naiste D30 vanuseklassi võitjaks tuli kapten Pauliine Nettan 1. jalaväebrigaadist, teiseks veebel Aune Surva küberväejuhatusest ning kolmandaks seersant Kadi Milva õhuväest.

Naitse D40 vanuseklassi võitjaks tuli Eva Lumi mereväest, teiseks Tiia Riis Järva malevast ning kolmandaks Katrin Tukkia toetuseväejuhatusest.

Teatevõistluse 4x 100m ujumise arvestuses tuli esikohale 1. jalaväebrigaad, teiseks toetuseväejuhatus ning kolmandaks 2. jalaväebrigaad.

Kaitseväe ujumise meistrivõistluste üldkarikas läks seekord 1. jalaväebrigaadile, teiseks tuli vahipataljon ning kolmandaks toetuseväejuhatus.

Kaitseväe meistrivõistlused on iga-aastane võistluste sari, kus võetakse mõõtu tavapärastel spordialadel nagu ujumine, jalgpall või korvpall kui ka kaitseväele iseloomulikel aladel nagu sõjaväe viievõistlus, patrullsuusatamine või laskmine.

Galerii

Keri üles