Jäta menüü vahele

Veteranihokil osalejad annetasid Sinilillekampaaniale 300 eurot

Veteranidele pühendatud sõpruskohtumisest jäähokis võtsid osa Põhja- ja Lõuna-Eestis teenivad veteranid, kaitseväelased ja kaitseliitlased. Mängu võitis Põhja-Eesti esindus 7:4, Lõuna-Eesti meeskond teenis järgnenud karistusvisete seeria võiduga ühe lisapunkti, mis tegi kohtumise lõppseisuks 7:5.

Sõpruskohtumise sümboolse lahtiviske tegi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu juhatuse liige veebel Rasmus Penno, kellele andsid mängijad üle ka omapoolse 300-eurose annetuse Sinilillekampaania toetuseks.

Veteranihoki sõprusmängu traditsioon sai alguse 2016. aastal Tartus. Pärast seda on mängu peetud vaheldumisi Tallinnas ja Tartus, Kohtla-Järvel toimus Veteranihoki esmakordselt. Sinilillekampaania jätkub erinevate üritustega ja kulmineerub Veteranipäeval 23. aprillil toimuva Veteranirockiga Tallinnas Vabaduse väljakul.

Veteranipäeva ja Sinilillekampaaniaga täname ning tunnustame neid mehi ja naisi, kes on sõjalistel operatsioonidel kodust kaugel tugevdanud Eesti julgeolekut ja rahvusvahelist tõsiseltvõetavust, samuti nende perekondi ja lähedasi. Vaata lisa: annameau.ee.

Keri üles