Jäta menüü vahele

Kaitseväe kohta saad vahetut infot nii siitsamast veebilehelt kui muudest ametlikest kanalitest – usaldusväärne ja värskeim teave on ka kõigis kaitseväe sotsiaalmeediakanalites. Seal tegutsevad samuti noored, kes loovad ise sisu, jagavad oma teenistuskogemust ja emotsioone.

Facebook

 

Instagram

YouTube

Sõdurileht  Sõdurileht on 1994. aastal loodud kaitseväe ametlik kanal, kus kajastatakse riigikaitsjate teenistust nii sõnas kui pildis. YouTube’is tegutseb Sõdurileht alates 2010. aastast.

Spotify

Sõdurilehe podcast Sõdurilehe podcasti saadetes räägitakse sellest, mis toimub sõduri elus, kasarmus, metsalaagrites ja õppustel. Podcasti saateid saad kuulata oma lemmikkeskkonnast (lisaks Spotify’le ka YouTube’ist, Google Podcasts’ist või Apple Podcasts’ist).

 

Ajateenistuse korralduslikel teemadel on parim infoallikas Kaitseressursside Amet. Sealt saab vastused enamlevinud küsimustele ajateenistuse kohta, samuti kõrgkoolis õppimise, töötamise, välismaalt ajateenistusse tuleku, füüsilise treeningu, sotsiaalsete tagatiste, karjäärivõimaluste jpm kohta.

Viimati uuendatud: 14. aprill 2023, 12:07

Keri üles