Jäta menüü vahele

Kevadtorm

Kevadtorm on kaitseväe aasta suurim õppus, mille eesmärk on harjutada kokku erinevaid kaitseväe üksuseid. Õppusel osalevad nii tegevväelased, ajateenijad, reservväelased kui ka liitlassõdurid.

Kaitseväe aasta suurim õppus Kevadtorm 2024 toimus ajavahemikul 6.–17. mail Lääne- Eestis. Õppusele oli kaasatud nii kaitseväe kui ka maakaitse üksused ning selle eesmärk oli tuletada reservväelastele meelde eelnevalt õpitut, harjutada üksuste koostööd ning tutvustada kaitseväe uut varustust ja relvastust.

Kevadtorm 2023 toimus 15. – 26. maini põhiliselt Põhja-Eestis. Õppuse eesmärk oli harjutada kokku erinevad kaitseväe üksused. Õppusel osalesid nii tegevväelased, ajateenijad, reservväelased, kaitseliitlased kui ka liitlassõdurid.

Õppus Kevadtorm 2021 toimus Põhja- ja Kesk-Eestis 17. maist kuni 5. juunini. Õppuse peamised tegevused koondusid kaitseväe keskpolügoonile, kuid toimusid osaliselt ka avalikus ruumis.

Kokkuvõte õppustest Kevadtorm, mis toimusid ajavahemikul 2003-2020. Õppus Kevadtorm on toimunud läbi aastate erinevais paigus üle Eesti

Viimati uuendatud: 5. jaanuar 2024, 10:54

Keri üles