Jäta menüü vahele

Olmetingimused

Tankitõrjekompanii paikneb koos Kalevi ja Viru jalaväepataljonidega 1. jalaväebrigaadi Jõhvi linnakus.

Kompanii ruumid asuvad linnaku II kasarmus (kahekordne), kus on sõdurisõbralikud ja tänapäevased elamistingimused. Linnakus on raamatukogu, see on avatud kõigile ajateenijatele ja tegevväelastele. Huviliste kasutada on piljardilaud ja lauamängud. Samuti on võimalik kasutada internetiühendusega arvuteid.

Sööklas on korralik köögitehnika, mis võimaldab valmistada kvaliteetset ja maitsvat toitu. Sööklas toimuvad jõuluõhtud ja teised ajateenijatele suunatud üritused. Jõhvi Kunstikool eksponeerib aeg-ajalt väeosa sööklas oma töid. Nii ajateenijad kui tegevväelased saavad kasutada sauna ja puhkeruumi.

Ajateenijad ja kaadrikaitseväelased saavad mängida lauatennist, piljardit ja koroonat. Väeosa territooriumil paiknevad jooksurada ning spordihall crossfit-ile suunatud sisustusega. Lisaks sellele toimuvad tankitõrjekompaniis siin teenivate kaitseväelaste ühtsustunde ja füüsilise vastupidavuse tugevdamiseks erinevad sportlikud üritused (praktikal laskevõistlus, spordipäev, kiirrännakud).

1. jalaväebrigaadi Jõhvi linnaku teenistujatel on koostöös kohaliku omavalitsuse ja koolidega võimalus kasutada pallisaale, ujulat, jooksu- ja suusaradasid ning muid spordirajatisi.

Viimati uuendatud: 29. oktoober 2021, 09:57

Keri üles