Jäta menüü vahele

Ajateenistus küberväejuhatuses

Küberväejuhatuses ajateenistust läbides saad rakendada oma erioskusi ja -teadmisi. Kübersõdurid on samasugused isamaakaitsjad nagu kõik ülejäänud, kuid kes võitlevad suuresti küberruumis. Suurem osa meie operatsioonidest toimub võrgus. Me juhime infooperatsioone ja tegeleme kaitseväe strateegilise kommunikatsiooniga. Väejuhatuse relvastusse kuuluvad tavapäraste käsitulirelvade kõrval arvutid, mis on varustatud kaheksatuumaliste protsessorite ja üle 1000 GB sisemäluga. Samuti kaamerad, mis salvestavad pilti ja videot 4K formaadis koos kõigi pikslite täieliku väljalugemisega.

Väejuhatuse relvastusse kuuluvad tavapäraste käsitulerelvade kõrval arvutid, mis on varustatud 8-tuumaliste protsessorite ja enam kui 1000GB sisemäluga ning kaamerad, mis salvestavad pilti ja videot 4K formaadis koos kõigi pikslite täieliku väljalugemisega.

Pärast ajateenistust on kübersõdurid hinnatud spetsialistid IT-ettevõtetes ja -organisatsioonides. Paljud pressifotograafid, ajakirjanikud ja pressiesindajad on saanud oma esimese kogemuse just kaitseväest.

Anna meile teada, kui soovid liituda meie professionaalse meeskonnaga ja täida allolev küsimustik. Küsimustiku eesmärk on hinnata kutsesobivust erialastele ametikohtadele. Vastuseid ja isikuandmeid töödeldakse ja säilitatakse küberväejuhatuse personaliosakonnas isikuandmete kaitse nõuete kohaselt seni, kuni isik asub ajateenistusse küberväejuhatuses või otsustab loobuda ajateenistusest küberväejuhatuses.

NB! Ajateenistus küberväejuhatuses ei tähenda automaatselt ajateenistust erialasel ametikohal. Konkreetsed ametikohad otsustatakse sõduri baaskursuse ajal, lähtudes haridusest, oskustest ja isikuomadustest.

*Isikuandmete töötlemise kohta kaitseväes saab rohkem teavet siit. Kaitsevägi lähtub isikuandmete töötlemisel isikuandmete kaitse üldmäärusest ja teistest isikuandmete töötlemist reguleerivatest õigusaktidest. 

 

Viimati uuendatud: 29. aprill 2024, 15:36

Keri üles